ADESE KART

Adese Kart Ayrıcalıkları

 • Adese Kart ile her alışverişinizde puan kazanır, kazandığınız puanlarla bedava alışveriş yapabilirsiniz.

 • Kampanyalara kupon doldurmadan doğrudan katılabilirsiniz..

 • Adese Kart sadece size özel indirim ve kampanyalar sunar.

 • İndirimli ürünlerden anında yararlanabilirsiniz.

 • Kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olursunuz.

 • Size özel olarak belirlenen hedef alışveriş karşılığında ekstra Adese Puan kazanırsınız.

Nasıl Sahip Olabilirim?

Adese Kart'a tüm Adese ve Adesem mağazalarındaki kasalardan 1 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Adese Kart bilgilerinizi ilk güncellemenizde, alınan kart ücreti kartınıza hediye puan olarak geri yüklenecektir.

Adese Kart bilgilerinizi kartınızla birlikte verilen başvuru formunu doldurarak ya da 4440237 numaralı Müşteri Danışma Hattını arayarak da güncelleyebilirsiniz.

Çekiliş Sonuçları

Adese Kart ile düzenlenen kampanyalardan hediye kazananların listesini görüntülemek için tıklayınız.

Kullanım Koşulları

 • Adese Alışveriş Merkezleri Tic. A.Ş.'ye ait olan Adese Kart üyelik programı, üyelerine genel ve özel kampanya, promosyon, tanıtım, puan kazanma ve indirim gibi avantajlar sağlamak amacıyla oluşturulan müşteri memnuniyeti odaklı bir programdır.

 • Üye programa dahil olmak üzere tüm uygulama ve programlardan yararlanmak için aşağıdaki koşulları kabul eder.

 • Adese Alışveriş Merkezleri Tic. A.Ş. program haricinde müşteri memnuniyeti odaklı ve aşağıdaki amaçlar doğrultusunda başka pazarlama uygulamaları ve programları da yürürlüğe sokabilir.

 • Adese Kart ile alışveriş karşılığı, kampanya veya ödül olarak kazanılan puanlar kazanıldığı gün itibariyle 90 gün içerisinde harcanmadığı takdirde silinecektir.

 • Adese Kart bilgileri eksik veya güncel olmayan kart sahipleri Adese Kart ile düzenlenen kampanyalardan faydalanamaz ve puan harcaması yapamaz.

 • Adese Kart programı koşullarının suistimali veya kart kullanımında usulsüzlük olduğunun Adese tarafından tespit edilmesi durumunda Adese tarafından üyenin, Adese Kart avantajından faydalanması engellenerek Adese Kart üyeliği iptal edilecektir.

 • Üye aksini belirtmediği sürece kendisiyle SMS, internet, mektup, telefon vb. kanallardan temasa geçmelerine izin verir.

 • Adese tarafından kendisine genel ve özel kampanyalar, avantajlar, ürün ve hizmet tanıtımları, reklam, Pazar araştırması anketleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları sunulmasına izin verir.

 • Üye veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini programların iletişim kanallarından bildirebilir.

 • Üyenin verileri işlenip, bilgiler üye kimliği açıklanmaksızın, gruplar halinde 3. kişiler ile paylaşılabilir.

 • Üye, program veya diğer program ortakları da dahil olmak üzere programlardan faydalanması için kendisine verilen kart ve numarasını, kullanıcı adı ve/veya şifreyi ve/veya müşterinin bu programdan yararlanmak için oluşturduğu bilgiyi başkasına vermemeyi, kullandırmamayı, bunların saklanmasından sorumlu olduğunu kabul ve taahhüt eder. Üye bu konuda doğabilecek ihtilaflardan Adese Alışveriş Merkezleri Tic. A.Ş. nin sorumlu olmadığını, üyeliğinden yararlanmasını sağlayacağı iletişim kanalını veya pazarlama kanalı veya müşteriye ait iletişim kanalını başkasına vermemeyi, verdiği takdirde tüm sorumluluğun kendisinde olduğunun ve üzerindeki tüm haklarını kaybedeceğini kabul eder.

 • Adese Kart'ın kaybolması durumunda kart sahibinin 444 0 237 numaralı Müşteri Danışma Hattını arayarak ya da en yakın Adese ve Adesem mağazasından kartını kullanıma kapattırması gerekmektedir. Kaybolan kart yerine mağazadan yeni bir kart verilecek olup kart ücreti kart sahibinden tahsil edilecektir.

 • Adese Puan ve indirim çeki kullanımlarında puan kazanılamaz.

 • Ürün iade edilmesi durumunda iade edilen ürünlerden kazanılan puanlar Adese Kart'tan düşülecektir.

 • Adese tarafından Üye'ye satılmamış olan malların ayıbından, sistemin üzerinde çalıştığı elektronik alt yapıdaki arızalar nedeniyle geç veya yanlış alınan duyuru, promosyon, puanlar vb. den, çeşitli nedenlerle promosyon, puan gibi imkanların üyeye sağlanamamasından dolayı oluşabilecek ihtilaflardan Adese Alışveriş Merkezleri Tic. A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulmayacaktır.

 • Adese Alışveriş Merkezleri Tic.A.Ş. veya Üye her zaman ve bir sebep göstermeye gerek olmaksızın üyeliği sona erdirebilirler. Üyelik sona erdiğinde kartta biriken puanlar ve üyeye kazandırılan haklar Adese tarafından silinecek ve geri alınacaktır.

 • Bir üyenin bu programa ait aynı üyelik bilgileri ile kayıtlı birden fazla kayıt tespit edilirse, bu kayıtlar ilgili üye adına en son alışveriş yapılan kartında birleştirilebilir.

 • Adese, bu form ile açıklanan ve sair şekilde açıklanacak ve açıklanmış bilgilerinin doğruluğunu bunlarda değişiklik olması halinde bunları güncelleyeceğini, uyuşmazlık halinde Adese kayıtlarının kesin delil sayılacağını kabul eder.

 • Üye, Adese Kart ile yapılan kampanyalara 18 yaşını doldurmamış olanların katılamayacağını ancak diğer indirim, promosyon ve puan kazanma/harcamalardan yararlanabileceğini kabul eder.

 • Üye, Adese'nin devri, bir başka şirket ile birleşmesi ve/veya ünvan değişikliği hallerinde de bu beyanın geçerli olacağını beyan, kabul ve taahhüt eder.

Sıkça Sorulan Sorular

ADESE KARTIN MÜŞTERİLERE SUNDUĞU AVANTAJLAR NELERDİR?

 • Çekilişli kampanyalardan sadece Adese Kart sahipleri yararlanabilmektedir.

 • Çok özel indirimlerden sadece Adese Kart sahipleri istifade edecektir.

 • Kart sahipleri alışverişlerinde puan biriktirip, puanlarıyla bol bol bedava alışveriş yapabilecektir.

 • Kart sahipleri kişiye özel indirim aktivitelerinden faydalanabilecektir.

ADESE KARTA NASIL SAHİP OLABİLİRİM?

Size en yakın ADESE şubelerinden 1 TL karşılığında bir Adese Kart edinip üyelik bilgilerinizi kayıt ettirmeniz yeterlidir. Üyelik bilgilerinizi müşteri hizmetleri birimimize kayıt formu doldurmak suretiyle başlatabilirsiniz. www.adese.com.tr adresini kullanarak kayıt yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yaptığınız kayıtlarda 1 TL lik puan kartınıza yüklenecektir. Unutmayın! Kart bilginizi güncellemeden Adese Kart avantajlarından faydalanamazsınız. Not: T.C. vatandaşı değil iseniz 444 0 237 den kayıt yaptırabilirsiniz.

ADESE KARTIM KAYBOLDU NE YAPABİLİRİM?

Eğer Adese Kartınız kaybolduysa, herhangi bir ADESE şubesinden 1 TL karşılığında yeni bir Adese Kart almanız gerekmektedir. Yeni almış olduğunuz kart numaranızı ADESE müşteri hizmetlerine başvurarak veya 444 0 237 numaralı ADESE müşteri danışma merkezini arayarak iletmeniz durumunda, kayıp kartınızdaki tüm bilgilerinizle kazandığınız puanlar yeni aldığınız karta aktarılacaktır.

ADESE KARTIM ARIZALANDI NE YAPMALIYIM?

Adese Kartınız arızalandıysa , size ücretsiz olarak yeni bir Adese Kart verilecektir. Arızalanan kartınızın numarasını ve yeni almış olduğunuz ADESE Kart? ınızın numarası sistemde birleştirilecek ve arızalanan kartınızdaki tüm bilgiler yeni aldığınız karta aktarılacaktır.

PUANLARIMI VE HARCAMALARIMI NASIL TAKİP EDEBİLİRİM?

Adese Kart ile yapmış olduğunuz harcamalardan kazandığınız puanları tüm ADESE şubelerindeki kasalardan öğrenebilirsiniz. Ayrıca www.adese.com.tr adresinden , 444 0 237 nolu Müşteri Danışma Hattından kart numaranızı tuşlayarak veya en son yaptığınız alışverişe ait alışveriş fişinizin üzerinden takip edebilirsiniz. Topladığınız puanlarla direk bedava alışveriş yapacağınız için, kartınızla puan harcamak istediğinizde kasiyerimize bu talebinizi söyleyiniz ve kimlik kartınızı gösteriniz. Kimlik sorulmasının sizin için bir güvenlik çalışması olduğunu unutmayınız.

ADESE KAMPANYALARINA NASIL KATILACAĞIM?

Adese Kart avantaj ve kampanyalarına katılabilmeniz için kasa işlemlerinden önce mutlaka kartınızı kasiyerimize vermeniz gerekmektedir. Kampanya kapsamındaki ürünlerden belirtilen tutarda alışveriş yapılması durumunda doğrudan kampanyaya katılmış olacaksınız. Ayrıca kupon doldurmanıza gerek kalmayacak.

YUKARI